Czym jest Współpracownia w podwarszawskiej Galerii Łomianki?

​Podwarszawska Galeria Łomianki jest coraz częściej wybierana przez naprawdę licznych klientów. Nic dziwnego, bowiem to kameralne centrum handlowe ma im do zaoferowania naprawdę sporo, często również zupełnie za darmo i są to rzeczy naprawdę rzadko spotykane. Jedną z nich jest właśnie Współpracownia.

Współpracownia to zupełnie darmowy coworking – coś, co nie zdarza się często, nawet w Warszawie i okolicach. Jeżeli chcemy pracować zdalnie, co po koronawirusie będzie pewnie naprawdę popularne, wcale nie musimy pracować z domów, mieszkań lub płacić kilkaset złotych miesięcznie za miejsce w płatnym coworkingu – warto wtedy wybrać Współpracownię.

Czeka w niej wiele dużych biurek i wygodnych foteli. Do tego ksero, drukarka, szybki internet czy plakaty Polskiej Szkoły Plakatu, zmieniające się regularnie. Nie zabrakło nawet strefy do relaksu po lub w trakcie pracy! Jest to naprawdę rewelacyjne miejsce dla studentów, freelancerów, przedsiębiorców czy po prostu osób pracujących zdalnie. W coworkingu tym możemy spędzić cały dzień (coworking otwarty jest w godzinach pracy Galerii Łomianki) i nie będzie nas to nic kosztować.

We Współpracowni nie ma zapisów – dzięki temu każdy, kto przyjdzie, może z niej korzystać. Pamiętajcie jednak, że pomimo tego, że miejsc jest sporo, mogą się ona skończyć, w takim przypadku obowiązuje prosta zasada – kto pierwszy, ten lepszy. Coworking ten jest idealny zarówno do pracy cichej, jak i spotkań w większej grupie. Do tego można się tutaj również uczyć, a jeżeli chcecie zorganizować spotkanie biznesowe, Współpracownia również nada się do tego znakomicie.

Darmowy coworking nie jest zjawiskiem częstym, dlatego tym bardziej warto z niego skorzystać. Na pewno zrobią to mieszkańcy Łomianek i okolic – wielu z nich nie będzie musiało już dojeżdżać do Warszawy, ponieważ będą oni mogli pracować z coworkingu, co będzie dla nich oszczędnością nie tylko czasu, ale również pieniędzy. Więcej o coworkingu można dowiedzieć się na stronie Galerii Łomianki, na którą już teraz zapraszamy.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 659 678

E-mail: kontakt@obronapraw.pl

Jeżeli borykasz się z problemem upadłości konsumenckiej i nie wiesz jak postępować w tej sytuacji nasz poradnik niewątpliwie będzie dla Ciebie cenną pomocą.